Polecamy


Aktualności

Fashion Trends: trendy mody na jesień–zimę 2017/18

Data:03.10.2016

Pod koniec września firma Promedia zorganizowała w Warszawie szkolenia z trendów w modzie damskiej, męskiej oraz bieliźnianej na przyszłoroczny sezon jesień–zima. Tendencje, które będą dominowały na przełomie lat 2017/2018, zaprezentował Jerzy Osika, przedstawiciel nowojorskiej agencji prognozowania trendów Fashion Snoops.

Podczas wykładów i praktycznych warsztatów uczestnicy dowiedzieli się, jakie fasony, materiały i kolorystyka będą modne za rok oraz zebrali inspiracje do przygotowania własnych kolekcji. Wśród wiodących tendencji można było dostrzec sporo nawiązań do art deco i dwudziestolecia międzywojennego, Bauhausu, stylu militarnego oraz orientalnej estetyki.
Każdy dzień poświęcony był innemu asortymentowi i składał się z wykładów oraz warsztatów. 21 i 22 września uczestnicy poznali trendy na jesień i zimę 2017/18 w modzie męskiej i damskiej, natomiast 29 września tendencje w bieliźnie damskiej.

Ze względu na duże zainteresowanie i prośby firm, które nie mogły uczestniczyć w seminariach w Warszawie, będzie zorganizowane dodatkowe szkolenie z trendów w modzie damskiej w Łodzi, w dniu 18 października 2016. Więcej informacji: http://promedia.biz.pl/pl,aktualnosci,42/fashion-trends-w-lodzi-18102016,d928.html
 

Szkolenia Fashion Trends skierowane są do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, w tym: projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm. Wykłady i warsztaty prowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia, przedstawiciel Fashion Snoops, Pantone i Mode Information w Polsce, wydawca fachowych czasopism dla branży mody.
 

SPONSORZY UPOMINKÓW:

     

 

 

 

 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl