Polecamy


Aktualności

Fashion Trends w Łodzi – 18.10.2016.

Data:23.09.2016

Ze względu na ogromne zainteresowanie branży szkoleniem Fashion Trends, już 18 października br. w Łodzi organizujemy kolejną odsłonę spotkania, które skoncentruje się na trendach w modzie damskiej. Tendencje, które będą dominowały na przełomie lat 2017/2018, zaprezentuje Jerzy Osika, przedstawiciel nowojorskiej agencji prognozowania trendów Fashion Snoops.

Dzięki informacjom pozyskanym i opracowanym przez Fashion Snoops już teraz mamy wiedzę, jak w przyszłorocznym sezonie jesienno-zimowym będą wyglądały trendy w modzie, które podbiją serca konsumentów. O konkretnych fasonach, materiałach i kolorystyce, oraz o przetransponowaniu tego wszystko na kolekcję, będzie można się dowiedzieć podczas drugiej, po wrześniowej, edycji szkolenia Fashion Trends, dotyczącego tendencji w Modzie Damskiej.

Szkolenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, w tym: projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm. Wykłady i warsztaty poprowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia, przedstawiciel Fashion Snoops, Pantone i Mode Information w Polsce, wydawca fachowych czasopism dla branży mody.

Koszt szkolenia dla jednej osoby to 490 zł + VAT za dzień szkoleniowy. Przy zgłoszeniu większej liczby osób z jednej firmy przewidziane są rabaty. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym (do pobrania obok). Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 13 października 2016 r. na adres: a.blachowska@promedia.biz.pl lub faksem na nr: 22 559 39 62.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl