Polecamy


Aktualności

Moda w fotografii

Data:29.04.2014

W ramach kolejnej odsłony projektu FASHART zorganizowano wystawę fotografii wykonanych podczas dwóch wyjątkowych sesji mody. Pierwsza z nich została zorganizowana z okazji 15. urodzin Domu Mody Klif, a inspiracją do drugiej były najmodniejsze w tym sezonie pastelowe kolory. Ich efekty można podziwiać na terenie Klifu od 23 kwietnia aż do końca maja.

Świat mody według Domu Mody Klif

Piękne ujęcia kwintesencji kobiecości, przegląd aktualnych trendów w najlepszym wydaniu i inspirujące stylizacje to pokrótce streszczenie sesji zdjęciowej, która została zorganizowana z okazji 15. urodzin Domu Mody Klif. Sesja odbyła się pod czujnym okiem utalentowanego fotografa Adama Plucińskiego, który ma na swoim koncie modowe i wizerunkowe projekty zarówno dla najlepszych magazynów mody – takich jak Harper’s Bazaar, Fashion Magazine, Pani, Glamour czy Viva!, jak i znanych projektantów. W sesji wzięły udział trzy piękne modelki, a wśród nich Kamila Szczawińska, będąca obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w Polsce, oraz Aleksandra Kowal i Katarzyna Kaca. Za wyjątkowym efektem sesji stoi sztab profesjonalistów. Trudno bowiem byłoby sobie wyobrazić plan zdjęciowy bez doświadczonego stylisty, na co dzień współpracującego z magazynem „Pani” - Michała Kusia, utalentowanej makijażystki - Zosi Krasuskiej oraz fryzjera wizjonera - Michała Bieleckiego. Tematem sesji był przegląd aktualnych trendów modowych sezonu wiosna – lato 2014. W stylizacjach główną rolę odegrały pastelowe kolory, modne łączenia czerni z bielą, geometryczne printy oraz lekkie i zwiewne koszule.

Wiosna pastelami malowana

Kolejna sesja zdjęciowa Domu Mody Klif prezentuje pastelowe stylizacje. Wiosna i lato należą do dziewczęcego różu, niewinnego błękitu, smakowitej mięty i pistacji. Pastelowe odsłony słodkich kolorów to niekwestionowani zwycięzcy tego sezonu i główni bohaterowie sesji ilustrującej najciekawsze i zarazem najbardziej inspirujące trendy modowe. Autorką sesji jest Gosia Turczyńska, której zdjęcia chętnie publikują takie lifestylowe magazyny jak ELLE, Vice i K MAG. Modele to Maddy i Błażej. Na efekt sesji pracował ten sam sztab specjalistów, który był zaangażowany w fotoprojekt urodzinowy. Dzięki niezwykłemu talentowi fotografa oraz profesjonalizmowi specjalistów udało się stworzyć wspaniały, autorski edytorial.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl