Polecamy


Aktualności

Pierwsze Polskie Targi Size+

Data:12.05.2014

14 czerwca 2014 roku odbędą się Pierwsze Polskie Targi Size+. Imprezę organizuje znana agencja modelek plus size MaxiLook i blog informacyjny Szafa Size Plus, czyli grupę pasjonatów, którzy od wielu lat działają na rzecz krągłych kobiet i mężczyzn. Wydarzenie jest całodzienne i odbędzie się w 1500m2, w godzinach 10-18. Dodatkowo wieczorem jest planowana impreza taneczna, czyli szalone afterparty do rana (oczywiście tematyczne!). Są to pierwsze tego typu Targi w Polsce. Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny. 
 
Wydarzenie jest podzielone na pięć sektorów tematycznych: moda i styl, uroda, kuchnia i jedzenie, czas wolny, wewnętrzna harmonia - każdy z nich uzupełnia się wzajemnie.
 
Ostatnio coraz częściej słyszmy o niebezpieczeństwach związanych z nadwagą, jednocześnie coraz więcej firm decyduje się na zatrudnienie bardziej krągłych modelek i poszerza swoją ofertę dla ikselek – Pierwsze Polskie Targi Size+ to poniekąd odpowiedź na te dwa zjawiska. Chcemy pokazać, że w każdym rozmiarze można czuć się dobrze, skupić się na swoich atutach i szczęśliwie żyć. Jednocześnie zachęcamy do dbania o siebie, zarówno pod względem wizualnym, jak i fizycznym.
 
- Na targi zapraszamy zarówno osoby świadome swoich walorów, jak również te, które mają problem z doborem garderoby, nie są pewne jak się umalować, są nieśmiałe, potrzebują porady specjalistów, a także te, które po prostu szukają ciekawego i przyjaznego sposobu spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy także wszystkich tych, którzy są życzliwie nastawieni do tematu - zapowiadają organizatorki targów.
 
Targi Size+ to również prezentacja firm, które mają ciekawą ofertę skierowaną do osób mających krągłości, ale nie tylko. To cały pakiet rozrywkowy, edukacyjny i integracyjny.
 
Przygotowaliśmy interesujące propozycje dla krągłych szafiarek, odbędzie się SWAP Party, czyli wymiana ciuchów w rozmiarze 42+, casting na modelkę plus size, bezpłatne warsztaty dotyczące m.in. stylizacji, wizażu, brafittingu, doboru fryzur, liczne prelekcje na scenie, konkursy, pokaz tańca, tematyczne gadżety, profesjonalne zdjęcia, ogólnopolski zlot ikselek i wiele innych. Pojawią także się znani goście. Będzie się działo! - dodają dziewczyny.
 
Co ważne targi są skierowane do wszystkich kobiet i mężczyzn, w każdym wieku.
Razem tworzymy świadomą społeczność.
 Na osoby  spoza Warszawy przygotowałyśmy rabat na nocleg.
 
Zapraszamy serdecznie!
14 czerwca 2014, Pierwsze Polskie Targi Size+, 1500m2, ul. Solec 18, Warszawa, WSTĘP WOLNY, www.targisizeplus.pl, www.facebook.com/targisizeplus, biuro@targisizeplus.pl

 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl