Polecamy


Aktualności

Polska uropejskim centrum maszyn do szycia

Data:21.08.2014

Kolejny producent maszyn do szycia lokuje w Polsce Europejskie Centrum Dystrybucji. Firma ZOJE, jeden z liderów azjatyckiego i amerykańskiego rynku, zdecydowała się na ekspansję w Europie. Generalnym dystrybutorem została polska firma Strima Sp. z o.o.

"Postawiliśmy na odpowiedzialnego i doświadczonego partnera, który zapewni stabilny i długoterminowy rozwój marki Zoje w Europie" – mówi Li Ruiyua, prezes zarządu Zoje Sewing Machine Co., Ltd. Wszystko gotowe, 2.457 maszyn już w magazynie, dobrze wyszkolony serwis, strona internetowa dedykowana wyłącznie marce ZOJE, oficjalna premiera 29 sierpnia – zapewnia Paweł Broński, dyrektor generalny ZOJE Europe. – Zdobycie europejskiej dystrybucji ZOJE dla polskiej firmy zapewni konkurencyjne ceny na bardzo nowoczesne maszyny.
Do Europy wchodzimy z hasłem GO GREEN, ponieważ praktycznie wszystkie maszyny będą napędzane energooszczędnymi silnikami servo, w większości wbudowanymi w głowicę maszyny. Dotyczy to nawet najtańszych serii stebnówek, owerloków i interloków. Jestem przekonany, że ta oferta zadowoli zarówno klientów bardzo wymagających, jak i tych, którzy poszukują ekonomicznych maszyn na start.

Na zdjęciu: Xu Renshun dyrektor generalny Zoje Sewing Machine Co., Ltd. i Paweł Broński prezes zarządu STRIMA Sp. z o.o.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl