Polecamy


Aktualności

Rozpoczęły się zapisy na szkolenia Let Them Know

Data:14.04.2014

W ramach 10. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się cykl szkoleń Let Them Know przeznaczonych  dla osób zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i poszerzaniem kompetencji z zakresu branży modowej. Szkolenia poprowadzą Jerzy Osika oraz Olga Nieścier.

Let Them Know to szkolenia przeznaczone dla projektantów, producentów, właścicieli firm odzieżowych, specjalistów ds. marketingu, a także wszystkich osób chcących pogłębić umiejętności z zakresu branży odzieżowej. Uczestnicy mają okazję zdobyć trudno dostępną w Polsce wiedzę oraz przygotowanie niezbędne, by wchodzić w owocne relacje ze światem biznesu i budować marki o dużym znaczeniu na rynku mody.
Podczas 10. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w ramach szkoleń Let Them Know przeprowadzone zostaną dwa szkolenia:
„Jak trafić z ofertą w oczekiwania klientów?” to szkolenie poświęcone tematyce badania rynku modowego oraz postaw i strategii konsumenckich. Uczestnicy dowiedzą się jak budować przywiązanie do marki, docierać z ofertą do potencjalnych klientów, rozpoznawać istniejące trendy oraz kreować nowe, a także dostosowywać się do zmian zachodzących na rynku mody.
Zajęcia poprowadzi Jerzy Osika, właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czasopism branżowych poświęconych modzie i architekturze wnętrz. Jerzy Osika jest wykładowcą na zagranicznych oraz krajowych targach i konferencjach. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, marketingu, visual merchandisingu, trendów oraz rynków zagranicznych. W ramach rządowego Branżowego Programu Promocji szkoli eksporterów z branży mody oraz producentów mebli. Jest członkiem jury konkursów w Polsce (m.in. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Retail Marketing Awards, Fashion Website Awards) i za granicą (m.in. Global Innovation Award w Chicago).
„Makrotrendy zachowań konsumenckich i trendy estetyczne wiosna/lato 2015” to szkolenie poświęcone najnowszym trendom w kształtowaniu strategii konsumenckich oraz procesowi dokonywania wyborów estetycznych. Podczas zajęć uczestnicy wprowadzeni zostaną w zagadnienie rosnącej roli instynktu i emocji, a także potrzeby autokreacji w podejściu współczesnych ludzi do mody oraz dowiedzą się, jak tworzyć własną ofertę w kontekście zachodzących zmian społecznych.
Zajęcia poprowadzi Olga Nieścier, projektantka, artystka i wykładowca na stałe mieszkająca w Toskanii. Olga Nieścier jest absolwentką projektowania ubioru na Instytucie Polimoda we Florencji. Pracuje jako konsultant i projektant m.in. dla: Giorgio Armani, Fratelli Rossetti, Burberry, Valentino. Zajmuje się tworzeniem kolekcji pret-a-porter, a także zastosowaniem druku, obróbki tkanin i skóry. Współpracuje z florenckim POLIMODA International Institute of Fashion Design & Marketing w obszarach projektowania mody i prognozowania tendencji. Jest także dyrektorem programowym studiów podyplomowych Polsko-Włoskiego Instytutu Designu i Managementu VIAMODA w Warszawie.
Szkolenia Let Them Know podczas 10. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędą się 6 maja 2014 roku w Sali Konferencyjnej EXPO-Łódź w godz. 10:00-15:00. Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na oficjalniej stronie internetowej Polskiego Tygodnia Mody pod adresem: http://www.fashionweek.waw.pl/events/show/105.
 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl