Polecamy


Aktualności

Trendy w modzie damskiej na Fashion Trends w Łodzi

Data:27.10.2016

18. października w Łodzi odbyła się kolejna odsłona szkolenia Fashion Trends, skoncentrowanego tym razem na trendach w modzie damskiej. Uczestnicy poznali tendencje, które będą dominowały w modzie na przełomie lat 2017/2018.

Szkolenie Fashion Trends poprowadził Jerzy Osika, przedstawiciel nowojorskiej agencji prognozowaina trendów Fashion Snoops. Podczas wykładów i warsztatów uczestnicy poznali fasony, materiały i kolory, które będą modne za rok oraz zebrali inspiracje do przygotowania własnych kolekcji na przyszłoroczny sezon jesienno-zimowy.

Szkolenia Fashion Trends skierowane są do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, w tym: projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm. Wykłady i warsztaty prowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia, przedstawiciel Fashion Snoops, Pantone i Mode Information w Polsce, wydawca fachowych czasopism dla branży mody.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl