Polecamy


Aktualności

Trzecia edycja Body Wear Poland już w maju

Data:15.04.2014

To już ostatnie dni na zgłoszenie uczestnictwa w konferencji wystawienniczo-seminaryjnej BODY WEAR POLAND. 30 kwietnia mija termin rezerwowania bezpłatnego udziału w wydarzeniu, które przygotowane zostało dla branży bieliźniarskiej, pończoszniczej i dzianinowej. Body Wear Poland odbędzie się w Łodzi w dniach 7-9 maja 2014.

Celem Body Wear Poland jest promocja polskich marek branży bieliźniarskiej, pończoszniczej
i dzianinowej, wspieranie młodych projektantów bielizny oraz dostarczenie producentom wiedzy
o najnowszych trendach w projektowaniu bielizny i odzieży dzianinowej. Z tych powodów formuła trzeciej edycji Body Wear Poland łączy elementy tradycyjnych targów, konferencji, pokazu mody i konkursu dla studentów, a na wydarzenie składają się trzy, główne części:
Body Wear Show –  pokaz wiodących, polskich producentów bielizny, podczas którego zaprezentowane zostaną kolekcje marek Gatta, Alles oraz Cornette. Nie zabraknie również najnowszych trendów inspirowanych włóknem Lycra, które zademonstruje firma ContiFibre. Pokaz odbędzie się
7 maja.
Body Wear Process – konferencja wystawienniczo-seminaryjna dla profesjonalistów branży bieliźniarsko-dzianinowej umożliwiająca prezentację najnowszych rozwiązań technologicznych, jak również materiałów, maszyn, dodatków do produkcji etc. Konferencja połączona jest z warsztatami technologicznymi i prezentacjami umożliwiającymi zdobycie wiedzy o produkcji, projektowaniu, jak również marketingu i strategiach głównych firm z branży. Podczas imprezy odbędzie się również finał konkursu dla młodych projektantów bielizny „Body Wear Designers” w kategorii Prêt-à-porter oraz Premiere Vision. Body Wear Process rozpoczyna się 8 maja.
Body Wear Trends – przeznaczony dla profesjonalistów cykl wykładów i prezentacji o modowych trendach oraz najnowszych tendencjach w projektowaniu bielizny damskiej. Body Wear Trends rozpoczyna się 8 maja.

Organizatorem Body Wear Poland jest firma Abacorp. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 121.
Zgłoszenia do udziału w Body Wear Poland:  www.bodywearpoland.pl  (zakładka Kontakt).
Rejestracja do 30 kwietnia br. gwarantuje bezpłatny udział w cyklu Trends oraz Process.
Szczegółowe informacje:  tel.: 42 6459412, 608152507 lub email: biuro@bodywearpoland.pl

 

Partnerami Body Wear Poland są: Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Politechnika Łódzka, Fundacja Przemysłu i Mody PIOT.
 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl