Polecamy


Aktualności

Wykłady Jerzego Osiki na Targach Mody Poznań

Data:22.08.2016

Promedia zaprasza handel na wykłady, które poprowadzi Jerzy Osika w poniedziałek, 29 sierpnia 2016, na Targach Mody Poznań.

 

Program 29 sierpnia 2016, poniedziałek:

Miejsce: Speakers - pawilon 7

Godz.

1030 - 1115      

 

Skuteczny „together marketing”, czyli z kim współpracować i jak, by zyskać więcej klientów

Co zrobić, by więcej klientów odwiedzało nasz sklep i robiło w nim zakupy? Skuteczną metodą jest zyskanie sprzymierzeńców, by zgodnie z zasadą „razem łatwiej” osiągnąć więcej niż przy samodzielnych działaniach. Współpraca na zasadzie wzajemnych korzyści może odbywać się na wielu płaszczyznach, jak sklep-klient, sklep – inne sklepy na tej samej ulicy handlowej czy w galerii, sklep-centrum handlowe, czy sklep – otoczenie, jak np. inne marki czy instytucje. Jak skorzystać na tej współpracy? Tego dowiesz się podczas tego wykładu.

1130 - 1215   

 

Visual merchandising, który sprzedaje

Jak stworzyć atmosferę sklepu, która sprzyja sprzedaży? Co zrobić, by zakupy w Twoim sklepie były łatwe i przyjemne? Czym wyróżnić się od konkurencji? Z jakich innowacji warto skorzystać? Jak dopasować visual merchandising Twego sklepu do aktualnych oczekiwań klientów? Weź udział w wykładzie, by znaleźć swe indywidualne odpowiedzi na te pytania.

1230 - 1315   

 

Poznaj sekrety najlepszych sprzedawców, by stać się jednym z nich

Sprzedaży można się nauczyć. Najlepiej – od najlepszych.   Dowiedz się, jak można osiągnąć mistrzostwo w sprzedaży, by samemu stać się wybitnym sprzedawcą.

1330 - 1415   

 

Coaching w praktyce

Czy wiedzieć zawsze znaczy umieć? Jeśli chcesz, by  twoi  sprzedawcy wykorzystywali w praktyce skuteczne techniki sprzedaży,  pomóż im w tym stosując sprawdzone metody coachingu.

1430 - 1515   

Sprawne zarządzanie przez delegowanie

Ludzie to najważniejsze zasoby, jakimi dysponujesz, by osiągać zamierzone cele. Od tego, jak delegujesz zadania  i nadzorujesz  ich realizację zależy zarówno sukces firmy, jak i Twój osobisty. Skorzystaj z okazji, by zyskać wiedzę, jak go osiągnąć.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl