Polecamy


Aktualności

Dobroteka zwycięzcą polskiej edycji gia

Data:13.11.2014

6 listopada 2014, podczas Interior Congress w Warszawe, poznaliśmy zwycięzcę polskich eliminacji Global Innovation Award (gia) – konkursu na najlepszy koncept sklepu wnętrzarskiego. Laureatem krajowej edycji został salon meblowy Dobroteka z Dobrodzienia.

W ponad 30 państwach, w tym w Polsce, dobiegają finału krajowe eliminacje do międzynarodowego konkursu Global Innovation Award (gia). To najbardziej prestiżowy konkurs w branży wyposażenia wnętrz na świecie. Biorą w nim udział sklepy z niemal wszystkich kontynentów – od Ameryki Północnej i Południowej, Europy po Azję i Australię. W tym roku zwycięzcą polskiej edycji został salon Dobroteka – innowaycjny koncept multibrandowy z Dobrodzienia. Wyniki krajowych eliminacji ogłoszono tradycyjnie na Interior Congress (Kongresie Wyposażenia Wnętrz). Sklep reprezentował Waldemar Jagusz, który odebral nagrodę z rąk Jerzego Osiki, prezesa firmy Promedia – sponsora i organizatora konkursu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Dodatkową nagrodę wręczyła zwycięzcy Mirka Achinger, prezes firmy ODL, Partnera Strategicznego tegorocznej, krajowej edycji konkursu. Nasz krajowy finalista weźmie udział w eliminacjach światowych, których rozstrzygnięcie nastąpi na uroczystej gali w Chicago.

Pomysłodawcą i organizatorem gia jest działające non-profit stowarzyszenie branży wnętrzarskiej International Housewares Association z Chicago. Przedstawicielem i sponsorem polskiej edycji jest wydawnictwo Promedia i magazyn branżowy „Ambiente”. Firma odpowiada też za eliminacje w krajach Europy Środkowo – Wschodniej, jako wydawca anglojęzycznego pisma „Ambiente International”.

W konkursie Global Innovation Award mogą brać udział salony, które mają w ofercie artykuły wyposażenia wnętrz i znajdują się na terytorium kraju objętego eliminacjami. Jurorzy oceniają m.in. visual merchandising, marketing, ofertę oraz innowacyjność konceptu sklepu. Można ubiegać się o zwycięstwo w dwóch kategoriach – innowacyjny salon i najlepsza wystawa sklepowa.


W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:  Agnieszka Pilars,
 tel. 22 559 39 61, a.pilars(at)promedia.biz.pl


 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl