Polecamy


Aktualności

Fashion Trends: Tendencje w modzie 2017

Data:16.02.2016

11 lutego 2016 r. odbyło się szkolenie Fashion Trends z tendencji w bieliźnie i strojach kąpielowych. Dwa tygodnie wcześniej,  27 i 28 stycznia, uczestnicy poznali trendy w odzieży damskiej i męskiej. Wykłady i warsztaty były oparte o materiały nowojorskiej agencji prognozującej trendy Fashion Snoops, a zorganizowało je tradycyjne jej polskie przedstawicielstwo – firma Promedia.

11 lutego uczestnicy Fashion Trends, m.in. projektanci i producenci bielizny oraz menedżerowie produktu, poznali trendy na wiosnę-lato 2017 w damskiej bieliźnie i strojach kąpielowych. Zaprezentowano kluczowe tendencje, które będą miały największy wpływ na przyszłoroczną modę intymną i plażową, wiodące palety kolorystyczne oraz produkty must have, których nie może zabraknąć w asortymencie.

Była to trzecia część cyklu szkoleniowego. 27 i 28 stycznia uczestnicy Fashion Trends zapoznali się bowiem już trendami w modzie męskiej oraz damskiej. W sumie w styczniowych i lutowych warsztatach wzięło udział około 90 osób - właściciele firm odzieżowych, projektanci oraz kupcy z sieci detalicznych. Mogli oni posłuchać wykładów oraz skorzystać z warsztatów praktycznych doskonalących umiejętność przekładania inspiracji na gotowe kolekcje. 

Szkolenia Fashion Trends skierowane są do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, w tym: projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm. Wykłady i warsztaty poprowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. 

Kolejny cykl Fashion Trends zaplanowany jest na drugą połowę września 2016. Poznamy wtedy trendy w modzie damskiej i męskiej oraz w bieliźnie na sezon jesień-zima 2017/2018.

INFORMACJA O WYKŁADOWCY

Jerzy Osika – międzynarodowy ekspert biznesu mody, prowadzi wykłady na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Hongkongu, Bombaju, Toronto, Frankfurcie, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu). Jako trener i doradca współpracuje z wieloma firmami z branży mody, zasiada w jury konkursów krajowych (m.in. Złoty Medal MTP, Fashion Website Awards, Retail Marketing Award) i międzynarodowych (m.in. Global Innovation Award w Chicago). W ramach rządowego, Branżowego Programu Promocji szkoli eksporterów z branży mody. Jest przedstawicielem Polski w zespole ekspertów międzynarodowego konkursu EuroShop Retail Design Award. Właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czasopism branżowych z branży mody, organizator wydarzeń branżowych (jak np. Fashion Trends, Retail Marketing Forum, E-commerce Innovations, Visual Merchandising Forum, Fashion Retail Forum, Pop-up Forum, Fashion Business Congress).

Sponsorzy upominków:

      

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl