Polecamy


Aktualności

3. Fashion Trends: Od bielizny po okrycia

Data:01.10.2014

Ponad 75 osób wzięło udział w trzech dniach warsztatów Fashion Trends w Łodzi. Projektanci, właściciele i menedżerowie firm z branży mody mieli okazję poznać  trendy na jesień-zimę 2015/16 przygotowane przez światowe biuro trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

Szkolenia Fashion Trends mają na celu pomóc firmom w stworzeniu kolekcji zgodnych z rodzącymi się trendami, a także z oczekiwaniami klientów, którzy są coraz bardziej świadomi tendencji panujących w światowej modzie. Podczas trzeciej już edycji wydarzenia uczestnicy poznali prognozy na jesień-zimę 2015/16. Pierwszy dzień poświęcony był tendencjom w bieliźnie, drugi modzie damskiej, natomiast trzeci dzień zadedykowano modzie męskiej. Każdy dzień szkoleniowy składał się z wykładów na temat inspiracji, kolorystyki, fasonów i deseni oraz z warsztatów, podczas których słuchacze mogli utrwalić swą wiedzę poprzez zajęcia praktyczne. Imprezę poprowadził Jerzy Osika, ekspert biznesu mody i przedstawiciel Fashion Snoops i Pantone na Polskę.


Więcej informacji: Piotr Kasperkiewicz, tel. (0-22) 559 39 66, 
p.kasperkiewicz@promedia.biz.pl

Patroni Honorowi: Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan, Związek Pracodawców Przemysłu Odzieżowego i Tekstylnego PIOT, apparel.info.pl, Polska Rada Centrów Handlowych.

Partner Strategiczny: Prym Fashion. Partner Biznesowy: Semaco. Partner: AllComp.

Patronat medialny: Fashionbusiness.pl, „Moda Męska”, „Modna Bielizna”.

Sponsorzy upominków: Pharmaceris, Pilomax, Wydawnictwo Buchmann, Venis.


 

 

 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl