Polecamy


Aktualności

Interior Trends: Trendy w wyposażeniu wnętrz

Data:26.09.2014

Poznaj trendy w wyposażeniu wnętrz na sezon jesień- zima 2015/16. Weź udział w szkoleniu, które odbędzie się 2 października 2014 r. w Warszawie.

Szkolenie Interior Trends obejmować będzie najbardziej przydatne zagadnienia dotyczące trendów na sezon jesień- zima 2015/16. Będzie można dowiedzieć się, jakie będą najpopularniejsze materiały, grupy kolorystyczne, wzory czy też możliwości atrakcyjnego i nowatorskiego opracowania produktów na sezonowe okazje, takie jak Halloween, Boże Narodzenie i Walentynki. Kluczowym zagadnieniem będą inspiracje przyszłego sezonu, zarówno te bardziej niezależne, jak i te komercyjne powstałe w oparciu o trendy z wiodących targów i festiwali designu z całego świata. Oprócz wykładów główne zagadnienia wzbogacone zostaną ćwiczeniami utrwalającymi zdobytą podczas szkolenia wiedzę.
Celem szkolenia jest zwiększenie sprzedaży dzięki przygotowaniu kolekcji zgodnej z trendami w wyposażeniu wnętrz. Szkolenie jest skierowane do: właścicieli i prezesów firm, projektantów kolekcji, menedżerów produktu, kupców w sieciach detalicznych, architektów, dekoratorów i projektantów wnętrz. Szkolenie poprowadzi Jerzy Osika, prezes firmy Promedia, przedstawiciel nowojorskiej agencji trendów Fashion Snoops.

Informacja o trenerze:
Jerzy Osika jest właścicielem i prezesem firmy Promedia, wydawcą i redaktorem naczelnym 4 czasopism branżowych, w tym 2 tytułów z branży wyposażenia wnętrz (krajowego „Ambiente” i międzynarodowego „Ambiente International”). Jest wykładowcą na międzynarodowych targach i konferencjach poza Polską (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Bombaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie) jak i w kraju (dla uczestników zagranicznych misji handlowych, konferencji, forów i kongresów, międzynarodowych targów branżowych, w tym wyposażenia wnętrz, mody, marketingu). Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, marketingu, visual merchandisingu, trendów oraz rynków zagranicznych.  W ramach rządowego Branżowego Programu Promocji szkoli m.in. producentów mebli. Jest członkiem jury konkursów w Polsce (m.in. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Retail Marketing Awards, Diament Meblarstwa) i za granicą (m.in. Global Innovation Award w Chicago). Doradza przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i trendów.


Termin: 2.10.2014, 9:30 – 16:00
Miejsce: Golden Floor Sky (budynek Millenium Plaza – 26 p. sala nr A)
Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa

Koszt jednodniowego szkolenia: 490 zł. + VAT (dla jednej osoby), 390 zł. + VAT (dla drugiej i następnej osoby z firmy).

Formularz uczestnictwa do pobrania obok.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl