Polecamy


Aktualności

Ruszyła rejestracja na X Europejskie Forum Gospodarcze

Data:27.09.2017

Zapraszamy do udziału w Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkie 2017, nad którym patronat objęła firma Promedia Jerzy Osika. Zapisy na wydarzenie odbywają się przez stronę internetową: www.forum.lodzkie.pl. 

Uczestnicy profilują Forum

Po zarejestrowaniu możliwy jest wybór poszczególnych paneli tematycznych oraz wydarzeń specjalnych. Dzięki temu każdy uczestnik może wybrać i ułożyć sobie swój własny, spersonalizowany plan Forum zgodnie z branżą czy tematyką, która go interesuje. Oprócz sesji merytorycznych (inauguracyjna, plenarna i panelowe)  przewidziano Galę „Mocni w Biznesie”. podczas której poznamy liderów gospodarki w województwie łódzkim oraz trwający do późnych godzin networking.

Bezpłatny udział

Jak co roku Forum adresowane jest  do przedsiębiorców z województwa łódzkiego. W naturalny sposób najliczniej reprezentowany jest biznes z naszego Regionu. Ostatnie doświadczenia pokazują, ze coraz częściej inspiracji i kontaktów poszukują tutaj firmy z sektora MSP, m.in.  z branży budowalnej, Informatycznej, telekomunikacyjne, medycyny, farmacji, kosmetyki, energetyki, innowacyjnego Rolnictwa czy nowoczesnego przemysłu włókienniczego i mody. W tym roku spodziewamy się około 3000 uczestników.

Więcej informacji o wydareniu w mediach społecznościowych:

FB: https://www.facebook.com/events/114291069244654/?active_tab=discussion

Twitter https://twitter.com/efglodzkie

LinkedIn https://www.linkedin.com/company/18218118/

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl