Polecamy


Aktualności

Szkolenie z trendów na wiosnę-lato 2016

Data:13.02.2015

28 i 29 stycznia oraz 13 lutego odbyły się szkolenia Fashion Trends z trendów w modzie damskiej, męskiej, a także tendencji w bieliźnie i modzie plażowej. Następne edycje zaplanowane są na wrzesień tego roku.

Podczas styczniowych szkoleń Fashion Trends można było poznać tendencje w modzie damskiej i męskiej na sezon wiosna-lato 2016, natomiast podczas lutowej imprezy uczestnicy dowiedzieli się, jakie są prognozy na ten sam sezon są zapowiadane w bieliźnie i strojach kąpielowych. Projektanci i szefowie firm odzieżowych wzięli udział nie tylko w wykładach, ale również w praktycznych warsztatach, podczas których wykazali się niezwykłą kreatywnością interpretując trendy we własny, oryginalny sposób. Wyniki ich pracy były imponujące. Szkolenie pokazało, że zdobywanie wiedzy może być twórcze i zabawne.

Wykłady i warsztaty, oparte na materiałach nowojorskiej agencji prognozującej trendy Fashion Snoops, poprowadził Jerzy Osika, prezes firmy Promedia i przedstawiciel agencji Fashion Snoops na Polskę.

Link do zjęć ze styczniowych szkoleń: kliknij tu

Link do zjęć lutowej imprezy: kliknij tu

        

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl