Polecamy


Aktualności

Targi Interior Design Forum już 10. września.

Plakat IDF
Plakat IDF
Data:11.06.2015

10 września 2015 roku w Warszawie już po raz siódmy odbędą się jedyne w Polsce targi tekstyliów domowych – INTERIOR DESIGN FORUM. 

Profesjonaliści z branży spotkają się na terenie Stadionu Narodowego, aby nawiązać biznesowe kontakty, zdobyć cenną wiedzę i wymienić się doświadczeniami. Targi IDF odbywają się dwa razy do roku, wiosną oraz jesienią, gromadząc każdorazowo kilkuset producentów, importerów, detalistów i projektantów. Wydarzenie jest adresowane przede wszystkim do pracowni dekoracji i stylizacji okien, sieci handlowych, dekoratorów i projektantów wnętrz.

Siódma edycja wydarzenia zaprezentuje szeroką gamę tekstyliów domowych, począwszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe. Dla producentów i importerów będzie to doskonała okazja do przedstawienia swoich produktów przyszłym klientom oraz pogłębienia relacji z dotychczasowymi odbiorcami.

Targi Interior Design Forum to również miejsce zdobywania wiedzy o nowinkach z branży tekstyliów domowych. Imprezie będzie towarzyszył szereg wykładów na temat trendów w wyposażeniu wnętrz, technologii, sprzedaży i marketingu. 

Zapraszamy na kolejną, siódmą edycję Interior Design Forum 10 września 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Termin: 10.09.2015

Miejsce: Stadion Narodowy, Centrum Konferencyjne, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Udział w targach jest bezpłatny. Rejestracja za pomocą formularza do pobrania obok lub poprzez stronę targów.

Więcej  informacji na temat targów: Adrian Sikor a.sikora@promedia.biz.pl , Agnieszka Pilars a.pilars@promedia.biz.pl, tel: (0-22) 559 39 78, fax (0-22) 559 39 62

oraz na stronie internetowej: www.interiordesignforum.pl

 

Partnerzy Główni

Partner Strategiczny

Partnerzy Biznesowi

Partnerzy

Patron Honorowy

Patroni Medialni

Sponsorzy upominków:

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl