Polecamy


Aktualności

Zapraszamy na szkolenia otwarte

Data:28.08.2018

Wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności, podnieść swoją motywację i energię, zapraszamy na szkolenia z zakresu sprzedaży i trendów.

Terminy najbliższych szkoleń:

31.01.2019 Warszawa - VM Forum - Visual Merchandising w branży wyposażenia wnętrz

Najbardziej skorzystają z udziału: Menedżerowie i specjaliści ds. visual merchandisingu w handlu z branży wyposażenia wnętrz

Więcej informacji: TUTAJ

Szkolenia poprowadzi Jerzy Osika

 

Jego misją jest pomaganie innym przez przekazywanie wiedzy, entuzjazmu, pozytywnej energii i motywacji. Wysoko ceni wszystkich, którzy dziś chcą być lepsi niż wczoraj, dzieląc się z nimi radością poznawania. 

Pasjonuje go człowiek (w tym podnoszenie umiejętności osobistych, zachowania i trendy konsumenckie, różnice kulturowe i rynki zagraniczne) oraz sztuka komunikowania się miedzy ludźmi (począwszy od sprzedaży, marketingu i zarządzania po wystąpienia publiczne i handel zagraniczny). To jego ulubione zagadnienia jako szkoleniowca i wykładowcy. Często czerpie inspiracje ze swych zagranicznych podróży, biorąc co roku udział w licznych wydarzeniach biznesowych, odwiedzając innowacyjne fi rmy, poznając interesujących ludzi i idee. Jest wykładowcą na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie).

Pomysłami ze świata Jerzy Osika dzieli się chętnie w kraju podczas prowadzonych przez siebie wykładów, paneli dyskusyjnych i szkoleń na wydarzeniach gospodarczych (jak Europejskie Forum Gospodarcze), na branżowych targach i konferencjach (m.in. dla retailu, marketingu, mody, sportowych, jubilerskich, optycznych, meblarskich, wyposażenia wnętrz), na wyższych uczelniach (m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie).

Prowadzi konferencje organizowane przez fi rmy, izby gospodarcze, władze lokalne. W ramach rządowego Branżowego Programu Promocji szkolił producentów mebli oraz eksporterów z branży mody.

Jerzy Osika szkoli właścicieli, menedżerów i specjalistów w fi rmach handlowych, produkcyjnych i eksportowych. Prowadzi zarówno szkolenia zamknięte (dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta), jak i otwarte. Wśród nich są miedzy innymi autorskie, cykliczne szkolenia, jak np. Expo Marketing (o profesjonalnym marketingu wystawienniczym), Pop-up Forum (o sklepach tymczasowych tzw. pop-up stores), VM Forum (o visual merchandisingu), Interior Trends i Fashion Trends.

Doradza przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i trendów.

Członek jury konkursów w Polsce (m.in. PRCH Retail Awards, Retail Marketing Awards, Diament Meblarstwa, Ekspozycja Roku) i za granicą (m.in. Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju). Przedstawiciel Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu Euroshop Retail Design Award.

Jako właściciel i prezes fi rmy Promedia, realizuje działania edukacyjne organizując szkolenia, seminaria, konferencje i targi (m.in.: Retail Marketing Forum, E-commerce Innovations, Fashion Business Congress, Interior Design Forum).

Jest wydawcą i redaktorem naczelnym portalu biznesu mody „Fashionbusiness.pl” i wyposażenia wnętrz („ambiente.info.pl) oraz 4 czasopism branżowych (Ambiente”, „Ambiente International”, „Moda Męska”, „Fashionbusiness.pl”). Uważa, że „wiedza jest zawsze najlepszą inwestycją”. 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-345 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl