Polecamy


Aktualności branżowe

Loteria w Atrium Targówek

Data:07.04.2014

W dniach od 31 marca - 13 kwietnia br. w Atrium Targówek trwa „Loteria Nagród”. Klienci, którzy w tych dniach zrobią zakupy w centrum mają okazję wziąć udział w loterii.

Aby wziąć udział w loterii należy dokonać zakupów za min. 50zł w sklepach znajdujących się na terenie galerii (z wyjątkiem supermarketu Carrefour*). Następnie zgłosić się na stoisko promocyjne zlokalizowane na parterze centrum w pobliżu środkowego wejścia, okazać paragon hostessie i odebrać kupon loteryjny. Kupon trzeba zeskanować w standzie multimedialnym, gdzie natychmiast pojawia się informacja o wyniku loterii.
Do wygrania jest blisko 500 nagród, a w wśród nich m.in.: skuter, laptop, kina domowe, ekspresy do kawy, roboty kuchenne, tablety, czytniki ebooków, aparaty fotograficzne, karty przedpłacone na zakupy w Atrium Targówek o wartości 30, 50 i 100 zł oraz kubki firmowe i ekologiczne torby na zakupy Atrium Targówek.

Atrium Targówek jest największym obiektem rozrywkowo-handlowym prawobrzeżnej Warszawy. Zajmuje ponad 52 tys. mkw. powierzchni handlowej. W zasięgu oddziaływania galerii znajduje się ponad 2 mln mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferta centrum to 135 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: hipermarket Carrefour, salon RTV Euro AGD i 12-salowe Multikino. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Zara, Smyk, Aldo, Apart, Reserved, Barakuda, Calzedonia, Duka, Empik, Ecco, Monnari, Promod, Ryłko, Stradivarius, Triumph, Tatuum, Cropp, Douglas, Gino Rossi, Hebe, Home&You, Mohito, Carry, Sephora, Ochnik, Okaidi, CCC, Centro, Paris Optique, Rossmann, Camaieu, Bata, Marks&Spencer, Próchnik, Vistula, YES. Dla klientów Atrium Targówek przeznaczono blisko 1,8 tys. miejsc parkingowych.
 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl