Polecamy


Aktualności branżowe

Omnichannel Customer Experience na Retail Marketing Forum

Data:13.04.2017

26. kwietnia 2017 w Warszawie odbędzie się 10. edycja konferencji Retail Marketing Forum. Jej temat przewodni to Omnichannel Customer Experience.


Retail Marketing Forum to wydarzenie skierowane do przedstawicieli sieci detalicznych, pojedynczych sklepów, centrów handlowych, outletów, parków handlowych oraz sklepów internetowych ze wszystkich branż lifestylowych, począwszy od mody aż po wyposażenie wnętrz i meble. Forum już na stałe wpisało się w kalendarz profesjonalnych konferencji, jako ważne wydarzenie zarówno dla właścicieli i kadry zarządzającej, jak i wszystkich osób odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing.

Głównym zagadnieniem najbliższego forum będzie Omnichannel Customer Experience. Pojęcie to dotyczy nie tylko umożliwienia konsumentom robienia zakupów różnymi kanałami sprzedaży, jak np. zamówienie produktów online, a następnie ich odbiór w sklepie tradycyjnym. To także umożliwienie im kontaktu ze sklepem za pomocą różnych kanałów komunikacji. Jak w tym procesie dopasować strategie sprzedaży i marketingu do zmieniających się potrzeb klientów? Jak lepiej wykorzystać potencjał współpracy między retailem a e-commerce? Jak stworzyć unikalne doświadczenie zakupowe, by klient chciał u nas robić zakupy w różnych kanałach sprzedaży? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci z branży.

POBIERZ PROGRAM WYKŁADÓW I INFORMACJE O PRELEGENTACH >>>

Miejsce konferencji: Business Centre Club, plac Żelaznej Bramy 10

Czas: 26.04.2017, godz. 9:00-16:00

Udział dla dwóch osób z firmy będącej centrum handlowym, siecią detaliczną, sklepem tradycyjnym lub internetowym jest bezpłatny.


Prosimy o potwierdzenie udziału w Forum poprzez nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia uczestnictwa mailem na adres a.lancow@promedia.biz.pl lub faksem na numer 22 559 39 62 do dnia 24.04.2017r. Warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie od organizatora potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WYDARZENIA: www.retailmarketingforum.com


Organizator: Promedia Jerzy Osika, organizator wydarzeń branżowych dla retailu, członek Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Patroni honorowi: Polska Rada Centrów Handlowych, Ogólnoposla Izba Gospodarcza Producentów Mebli, Związek Pracodawców Przemysłu Odzieżowego i Tekstylnego, Polska Izba Artykułów Promocyjnych

Partnerzy strategiczni: iSystems, Inis, ims sensory media, Philips, Sescom, Mytiful

Partner: Inquiry Market Research

Patroni medialni:
Fashionbusiness.pl, Ambiente, Moda Męska, Magazyn Galerie Handlowe, galeriehandlowe.pl, meblarstwo24.pl, OOH, Tereny Inwestycyjne Info.

Sponsor: Mintanine

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl