Polecamy


Aktualności branżowe

Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała już za miesiąc

Data:13.03.2014

Rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała, Centrum Handlowo-Rozrywkowego należącego do Gemini Holding, wkroczyła w ostatnią fazę realizacji. Otwarcie nowej części obiektu odbędzie się już za niespełna miesiąc, 9 kwietnia.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych
i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie posiadał jedną
z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się
o 40 marek, m.in. z branży modowej, rozrywkowej oraz gastronomicznej. Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do otwarcia rozbudowanego Centrum, które zaplanowano na 9 kwietnia.
– Wszystkie prace budowlane zostały już ukończone, większość najemców odebrało już swoje lokale
i obecnie prowadzone są w nich ostatnie prace wykończeniowe i aranżacyjne – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.  – Razem z naszymi najemcami przygotowujemy się już do powitania pierwszych klientów. Dla ich wygody powiększyliśmy już parking z systemem zajętości miejsc, na którym teraz mieści się aż 1000 samochodów – dodaje K. Brączek.
Dobudowana część obiektu jest już w większości skomercjalizowana. Wśród nowych najemców znajdą się m.in. znane i cenione brandy  t.j. Stradivarius, Bershka, Cropp, Hebe, Sinsay, Kazar, Smyk, SWISS, Inglot, Taboo czy Cukiernia Sowa. Doceniając potencjał rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała, wielu dotychczasowych najemców zdecydowało się przedłużyć swoje umowy i otworzyć swoje odmienione salony w nowej części obiektu. Z tej okazji skorzystał m.in. Reserved otwierając jeden
z największych salonów w regionie, Mohito, House, Carry, Martes Sport, Rossmann, sklep obuwniczy CCC, który otworzył już swój lokal powiększony z 350 mkw. do 450 mkw. Salon w nowej lokalizacji otworzył też C&A – wiodący brand odzieżowy na europejskim rynku mody, którego nowy sklep klienci mogą odwiedzać już od 27 lutego. W jego ofercie znajduje się szeroki asortyment mody damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, czym doskonale wpisuje się w nową strategię Centrum Gemini Park.
– Rozbudowane Gemini Park Bielsko-Biała to Centrum Handlowo-Rozrywkowe z kompleksową ofertą dla wszystkich członków rodziny, tych najstarszych i najmłodszych – mówi K. Brączek. – Oprócz bogatej oferty handlowo-rozrywkowej, dodatkowo pojawią się także place zabaw i miejsca rozrywki oraz udogodnienia dla rodzin, m.in. specjalne pokoje dla rodziców z dziećmi czy też toalety dopasowane do potrzeb naszych najmłodszych klientów – dodaje K. Brączek.
Za koordynację inwestycji odpowiada firma VATRA Group, a koncepcję architektoniczną opracowało Vide Studio. Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.
 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl