Polecamy


Aktualności branżowe

Rusza Akademia Unity

Data:23.05.2014

W poniedziałek 26 maja rusza 5 edycja cyklu bezpłatnych konferencji „E-commerce w praktyce”. Do rozmów o wyzwaniach i trendach w sprzedaży internetowej udało się namówić przedstawicieli firm, od których warto się uczyć e-commerce. Trwają ostatnie dni rejestracji!

W czasie roadshow specjaliści Grupy Unity, TrustedShops, Grupy Raben, Orbitvu, FreshMail oraz Radca Prawny Marianna Poproch-Wesołowska odwiedzą w sumie 4 miasta – Kraków, Wrocław, Poznań i Warszawę. Dzień po dniu spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami, aby zgłębiać z nimi najważniejsze dla e-sprzedawców procesy oraz pokazać, jak konwertować klientów między kanałami on- i offline.
Po raz pierwszy w tej edycji uczestnicy w każdym z miast będą mogli posłuchać przedstawicieli lokalnego rynku, którzy w formule fireside chat odpowiedzą na pytania dotyczące ich e-biznesów, mierzenia się z trendami i głównymi wyzwaniami w ich branży. W Krakowie do takiej rozmowy usiądzie Bartłomiej Rak z firmy Polar Sport. We Wrocławiu swoim doświadczeniem podzieli się Rafał Zaremba, odpowiedzialny za rozwój biznesu w Grupie AB oraz ekspansję w kanale e-commerce zarówno w obszarze B2B jak i B2C. Na kolejnym przystanku, w stolicy Wielkopolski, na temat specyfiki rynku sprzedaży internetowej kwiatów oraz wyzwań w branży upominków porozmawiamy z Andrzejem Świderskim, Dyrektorem zarządzającym w EuroFlorist. Z kolei Marcin Piątkiewicz, ekspert w obszarze sprzedaży oraz zakupów w branży e-commerce a obecnie Kierownik ds. Aktywacji Internetowych w Żywiec Zdrój S.A., pojawi się w Warszawie.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy bezpłatna rejestracja na http://ecommerce5.evenea.pl/.
Bieżące informacje o roadshow śledzić można na www.akademiaunity.pl.
 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl