Polecamy


Aktualności branżowe

Sinsay w Atrium Mosty

Data:11.02.2013

Do grona najemców płockiego Atrium Mosty dołączy salon nowej marki modowej grupy LPP – Sinsay. Sklep, którego otwarcie planowane jest na początku kwietnia, zajmie ponad 300 mkw. powierzchni centrum. W najbliższym czasie swoje salony w centrum otworzą również salony: Carry i Wall Street oraz Pizzeria Dominium.

Salon Sinsay zajmie w Atrium Mosty ponad 300 mkw. na pierwszym piętrze centrum. Kolekcja marki dedykowana jest młodym kobietom, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów wyjściowych. Znakiem rozpoznawczym Sinsay będą T-Shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także niesztampowe akcesoria.
W najbliższym czasie ofertę modową centrum uzupełnią również takie salony jak Carry czy Wall Street, których otwarcie planowane jest jeszcze w I kwartale tego roku. Nowe sklepy dołączą, m.in. do takich marek jak: Camaieu, Cropp, Cubus, House, Mohito, Reserved, Tatuum czy Top Secret.
Jeszcze w lutym planowane jest otwarcie Pizzerii Dominium na pierwszym piętrze centrum.
Atrium Mosty jest nowoczesnym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Płocka. Od momentu otwarcia w 2010 roku odwiedzalność obiektu stale rośnie. W 2012 roku wskaźnik ten wzrósł o 13 proc. w ujęciu rok do roku. Atrium Mosty może się również poszczycić wzrostem obrotów o 20 proc. w stosunku do roku poprzedniego.
W ubiegłym roku, po otwarciu pierwszego piętra, do grona najemców centrum dołączyły takie marki jak:  klub Pure Jatomi Fitness, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, salony: Mohito, Rekids, Cubus, Tatuum, Lavard, Smyk, czy restauracja Subway.
 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl