Polecamy


Aktualności z branży

Bogaty program wykładów podczas Interior Design Forum

Data:12.02.2019

Targi Interior Design Forum, które odbędą się już 28.02.2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, przygotowały dla odwiedzających bogaty program wykładów towarzyszących. Dużo wartościowej wiedzy i inspiracji znajdą tu zarówno handlowcy, jak i architekci oraz przedstawiciele branży hotelowej.

Wykłady odbędą się w godzinach 10:15 – 16:00 na terenie targów, w strefie wykładowej. W pierwszej części na uczestników czekają dwie ciekawe prezentacje z zakresu nowoczesnej sprzedaży i marketingu. Artur Halik, Head of Shoper Premium, opowie o elementach sklepu, które wpływają na rozwój biznesu, a Mateusz Korobacz, New Business Manager w agencji JU:, odpowie na pytanie "Czy za każdym sprzedanym krzesłem stoi analityka?".

Kolejna prezentacja będzie poświęcona tematyce hotelowej. O tym, jak zaprojektować hotel, aby spełniał oczekiwania nie tylko inwestora, ale też hotelowych gości, opowie Monika Mroczkowska-Białasik, Wykładowca w Krakowskich Szkołach Artystycznych: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni. Tuż po wykładzie odbędzie się uroczysty moment ogłoszenia laureatów konkursu Interior Design Awards na najlepsze aranżacje wnętrz hotelowych.

Po krótkiej przerwie przeniesiemy się na rynki światowe. O Hongkongu, jako bramie do rynku chińskiego dla branży artykułów gospodarstwa domowego, o trendach, targach, platformach e-commerce, będzie mówił Maciej Wilk, Dyrektor Hong Kong Trade Development Council Warsaw Consultant Office. Następnie, Piotr Guzowski, Prezes Polsko-Kazachstańskiej Izby Handlowo-Przemysłowej przestawi wykład zatytułowany „Kazachstan szansą na eksport polskich produktów z branży wyposażenia wnętrz”. Z kolei o tym, jak sprzedawać artykuły wyposażenia wnętrz w USA, opowie Jerzy Osika, prezes Promedia.

W ostatniej części programu uczestnicy odkryją różnorodność nadchodzących trendów. Trendy w wyposażeniu wnętrz na jesień i zimę 2019/20 według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku przybliży Jerzy Osika, prezes Promedia. Na koniec, w świat kolorów zabierze uczestników Danuta Baprawska z Home Media, która przedstawi wykład pod tytułem „Którędy po trendy? - przegląd propozycji Koloru Roku”.

Pełną agendę wykładów można znaleźć na stronie www.interiordesignforum.pl z zakładce „Program”. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się bezpłatnie na targi przez stronę: https://interiordesignforum.conrego.com/

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl