Polecamy


Aktualności z branży

Interior Trends 2020

Data:05.04.2019

 

4. kwietnia w Warszawie, odbyło się coroczne szkolenie, zapowiadające trendy w wyposażeniu wnętrz na kolejny sezon wiosna-lato. To jedyne takie szkolenie w Polsce, przygotowane na podstawie prognoz światowego biura trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Kolejne wydarzenie, tym razem poświęcone sezonowi jesień-zima 2020/21, odbędzie się już pod koniec sierpnia.

 

W kwietniowym Interior Trends wzięło udział 50 uczestników, m.in. z branży meblowej, tekstyliów domowych oraz artykułów dekoracyjnych i stołowych. W trakcie całego dnia szkoleniowego mieli okazję poznać zarówno główne inspiracje sezonu wiosna-lato 2020, jak i trendy okazjonalne, związane m.in. z Wielkanocą i Dniem Matki. Uczestnicy poznali wiodącą kolorystykę i wzornictwo, które będzie modne w przyszłym roku. Wiedza na temat zbliżających się trendów jest dla wielu firm nieocenioną pomocą w planowaniu przyszłych kolekcji i źródłem przewagi konkurencyjnej na rynku wyposażenia wnętrz.

 

Szkolenie poprowadził Jerzy Osika, właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czasopism branżowych, w tym 2 tytułów dla profesjonalistów z branży wyposażenia wnętrz (krajowego „Ambiente” i międzynarodowego „Ambiente International”) oraz portalu ambiente.info.pl, wykładowca na międzynarodowych targach i konferencjach, juror wielu konkursów w Polsce i za granicą oraz przedstawiciel Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu Euroshop Retail Design Award.

 

Kolejne szkolenie Interior Trends, tym razem na temat trendów na sezon jesień-zima 2020/21, odbędzie się już 29.08.2019. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt: a.pilars@promedia.biz.pl, 604 287 377.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl