Polecamy


Aktualności z branży

Jak sprzedawać lepiej we wnętrzarskim sklepie?

Data:02.10.2018

Przed sprzedawcami w sklepach wnętrzarskich stoi wiele wyzwań, często większych niż te, z którymi spotykają się pracownicy innych branż. Dlatego zapraszamy na szkolenie poświęcone właśnie temu sektorowi. Już 16. października w Warszawie będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób ulepszyć sprzedaż w sklepie wnętrzarskim.

Szkolenie „Jak sprzedawać lepiej we wnętrzarskim sklepie” skierowane jest do wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności sprzedaży, pozyskać i utrzymać klientów i osiągnąć jak najlepsze efekty sprzedażowe. Z udziału skorzystają niewątpliwie osoby sprzedające m.in. meble, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, tekstylia domowe, upominki, jak również kadra zarządzająca oraz właściciele takich sklepów.

Uczestnicy szkolenia będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób profesjonalnie przygotować się do sprzedaży, zbudować efekt pierwszego dobrego wrażenia, właściwie nawiązać kontakt z danym typem klienta, efektywnie zdiagnozować jego potrzeby, czy prezentować produkty w taki sposób, aby zachęcić klienta do zakupu. Wśród tematów znajdą się również tak ważne zagadnienia, jak skuteczna finalizacja sprzedaży, umiejętność uchylania obiekcji klientów oraz sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w sprzedaży.

Szkolenie poprowadzi Jerzy Osika, prezes Promedia, ekspert ds. sprzedaży, retail marketingu i visual merchandisingu. Jest on wykładowcą i moderatorem paneli dyskusyjnych na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu), członkiem jury konkursów oceniających najlepsze praktyki w handlu detalicznym w Polsce i na świecie, a także wydawcą i redaktorem naczelnym fachowych czasopism i portali adresowanych do handlu z branży wyposażenia wnętrz (Ambiente, Ambiente International, Ambiente.info.pl) i mody (Fashionbusiness.pl, Moda Męska).

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić „zgłoszenie udziału” (https://tiny.pl/gbpf5), podpisać i przesłać skan mailem na adres: szkolenia@promedia.biz.pl do dnia 12.10.2018, a następnie dokonać płatności przelewem do dnia 15.10. Opłata za udział wynosi 490 zł netto za osobę, a przy większej ilości uczestników, dla drugiej i każdej następnej osoby - 390 zł netto.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl