Polecamy


Aktualności z branży

Ruszyły eliminacje do konkursu gia 2018-2019

Data:08.05.2018

Do końca czerwca salony z branży artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz mogą zgłaszać swoje uczestnictwo w polskim etapie światowego konkursu Global Innovation Awards (gia).

Konkurs gia od 2000 roku wyłania najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich z całego świata, doceniając m.in. ich misję i strategię, design, visual merchandising, marketing, jakość obsługi klienta i innowacyjność. Udział w rywalizacji mogą brać zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe. Konkurs jest doskonałą okazją do zmierzenia się z konkurencyjnymi firmami i promocji własnej marki na scenie krajowej i międzynarodowej.

Konkurencja odbywa się w dwóch etapach – krajowym i globalnym. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny obok) i przesłać go wraz ze zdjęciami na adres: redakcja@promedia.biz.pl do dnia 10.08.2018 r.

Zwycięzcę polskiej edycji poznamy 6.09.2018 r. podczas targów Interior Design Forum w Warszawie. Zostanie on zaproszony na koszt organizatora do wzięcia udziału w uroczystej gali w Chicago, która odbędzie się w marcu 2019 r., podczas międzynarodowych targów wnętrzarskich International Home + Housewares Show. W trakcie gali zostaną ogłoszeni globalni laureaci konkursu, wyłonieni spośród zwycięzców krajowych eliminacji. 

Zwycięzcy, zarówno krajowych, jak i światowych eliminacji, będą szeroko promowani podczas International Home + Housewares Show w Chicago (2-5.03.2019), gdzie będą mogli wziąć udział w interesujących wykładach, skorzystać z indywidualnych konsultacji eskpertów i odwiedzić najlepsze sklepy ze swojej branży.  

Globalnym organizatorem konkursu gia jest stowarzyszenie IHA (International Housewares Association). Sponsorem i organizatorem polskiej edycji jest firma Promedia, wydawca magazynu branżowego „Ambiente”.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji o konkursie gia można znaleźć na stronie: http://www.housewares.org/show/gia-retail

Zapraszamy serdecznie do udziału!

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl