Warning: session_start(): open(/tmp/sess_nnn117o03e7seig7vvc2ehoh71, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/promediajo/ftp/promedia/config/session.init.php on line 6
Aktualności z branży - Wyposażenie wnętrz - Promedia Jerzy Osika

Polecamy


Aktualności z branży

Targi Wnętrz Home Decor 2017

Data:10.02.2017

Wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wyposażeniem wnętrz, Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają w dniach 14-17 marca 2017 r. do Poznania na targi Home Decor – prezentację wnętrzarskich nowości i inspiracji. To szansa, by dowiedzieć się, co będzie modne w nadchodzącym sezonie.

Wydarzenie jest idealną okazją dla handlowców i projektantów do zapoznania się z nowymi produktami i nadchodzącymi trendami w branży wyposażenia wnętrz. Tegoroczna ekspozycja jest większa od poprzedniej, nowe kolekcje zaprezentuje 160 firm z różnych części świata. Całość zajmie prawie 5.000 mkw powierzchni. Wystawcy zaprezentują nowe kolekcje w ramach czterech bloków tematycznych: dekoracji, tekstyliów, Oświetlenia i artykułów do kuchni i łazienki.

Prestige Zone

Już po raz drugi na targach Home Decor obecna będzie Strefa Marek Premium Prestige Zone. To specjalne miejsce dla przedsiębiorców i projektantów, którzy posiadają w swojej ofercie produkty przeznaczone dla wymagającego grona klientów. Głównym kryterium oceny nie jest w tym przypadku cena - najważniejsze jest wzornictwo, jakość wykonania oraz rodzaj zastosowanych materiałów. Na wystawie będzie można zobaczyć wyselekcjonowane obiekty ceramiczne, oświetlenie, tekstylia oraz meble. Utworzenie strefy prestiż wynikało z tendencji rynkowych, które wykazują wzrost zainteresowania produktami o bardzo wysokiej jakości i unikalnym designie. W ubiegłym roku strefa cieszyła się sporym zainteresowaniem zwiedzających.

Bloggers Zone

Bloggers Zone to z kolei inicjatywa grupy opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, które przy współpracy z wystawcami - wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów - zaaranżują specjalną przestrzeń na ekspozycji targów. Blogerki wykorzystają meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska. Tym samych powstanie ciekawa przestrzeń mieszkalna, pełna inspiracji i pomysłów. Tworzenie aranżacji odbędzie się pierwszego dnia targów. Wystawę będzie można oglądać przez cały ich okres.

Szkolenia dla profesjonalistów

Home Decor obejmuje także cykl szkoleń skierowanych do przedstawicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. W ich trakcie dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, odpowie na pytanie, jak stworzyć skuteczny PR sklepu dekoracyjnego, aby więcej sprzedawać i jak prowadzić marketing sensoryczny w mediach społecznościowych.  Przedstawi także najnowsze tendencje w tkaninach obiciowych i dekoracyjnych na kolejny sezon.

Doborowe towarzystwo

Tak jak w latach ubiegłych targom Home Decor towarzyszyć będą targi Meble Polska - największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej - oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena Design, podczas której odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania. Tym razem gośćmi specjalnymi areny Design będą Nipa Doshi i Jonathan Levien – założyciele hindusko-szkockiego studia Doshi Levien. Magazyn Elle Decor uznał ich za najlepszych designerów 2015 roku. Łącznie na targach będzie można zapoznać się z ofertą blisko 500 firm i marek.

Targi Home Decor, arena Design i Meble Polska odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i są skierowane do przedsiębiorców z branży oraz projektantów. Bezpłatny bilet wstępu na wszystkie trzy wydarzenia można pobrać ze strony organizatora: www.homedecor.pl (konieczna rejestracja w serwisie www.mtp24.pl).

PROMEDIA Jerzy Osika, ul. Stępińska 22/30, 00-739 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   fax +48 22 851 50 30   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl