Polecamy


Aktualności z branży

Zapraszamy na bezpłatne wykłady dla branży wyposażenia wnętrz

Data:18.02.2020

Już 26 lutego, podczas Targów Meble Polska 2020 w Poznaniu, będzie można wziąć udział w wykładach Jerzego Osiki. To świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę z takich tematów, jak: trendy w wyposażeniu wnętrz, sposoby na zwiększenie sprzedaży czy visual merchandising. Dla gości targowych wstęp na wszystkie seminaria jest bezpłatny.

Program wykładów:

Godz. 12.00 – 10.45

Jak zwiększyć sprzedaż salonu meblowego zaspokajając różne potrzeby klientów?

Umiejętne stosowanie skutecznych technik sprzedaży to „być albo nie być” każdego salonu meblowego. Chcąc osiągnąć coś więcej i wyróżnić się pozytywnie na tle konkurencji warto podnieść swoje umiejętności w zakresie zindywidualizowanej obsługi klientów różniących się między sobą w sposobie podejmowania decyzji zakupowych.  Podczas tego wykładu dowiesz się, jak ich pozyskać, by zwiększyć sprzedaż.

 

Godz. 13.00-13.45

Twój sukces będzie tak wielki, jak Ty sam

Przysłowie biznesowe potwierdza, że „sukces nie zależy od tego, jak zawieje wiatr, lecz od tego, jak postawisz żagle”. Chcesz podnosić swoje umiejętności osobiste, by zwiększać swoje dochody również w czasach prognozowanego ochłodzenia gospodarczego? Ten wykład jest właśnie dla Ciebie.

 

Godz. 14.00-14.45

Jak zastosować okazjonalny visual merchandising do zwiększenia obrotów w salonie meblowym?

Dowiedz się, jak lepiej wykorzystać pojawiające się w ciągu roku okazje do zwiększenia liczby klientów odwiedzających Twój sklep  i zachęcenia ich do zrobienia zakupów. Skorzystaj z inspirujących przykładów wykorzystania okazjonalnego visual merchandisingu dla pozyskania klientów Twojego salonu meblowego.

 

Godz. 15.00-15.45

Jak Twój salon meblowy może zyskać młodych klientów?

Co warto wiedzieć o młodych konsumentach,  w tym przedstawicielach pokolenia Z, ich potrzebach i preferencjach zakupowych, by zyskać ich jako klientów Twojego sklepu meblowego? Weź udział w wykładzie, by zyskać wiedzę o klientach, którzy już wkrótce będą decydować o powodzeniu Twojego biznesu.

 

Godz. 16.00-16.45

Poznaj trendy w wyposażeniu wnętrz na rok 2020, by sprzedać klientom to, czego oczekują

Konsumenci są bardziej wymagający i lepiej wyedukowani niż kiedykolwiek dotąd. Chcąc sprostać ich oczekiwaniom, salony meblowe coraz częściej korzystają z wiedzy o trendach w wyposażeniu wnętrz zarówno po to, by sprzedawać klientom to, czego oczekują, jak też by im profesjonalnie doradzać w dokonywaniu zakupowych wyborów. Podczas wykładu będziesz miał wyjątkową okazję, by skorzystać z unikalnej wiedzy światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

 

Gdzie i kiedy: Targi Meble Polska 2020, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 26.02.2020

Więcej o wykładowcy na: https://jerzyosika.com/o-mnie/

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl