Polecamy


Nasi trenerzy

Jerzy Osika

Jerzy Osika
Jerzy Osika

Jest właścicielem i prezesem firmy Promedia, wydawcą i redaktorem naczelnym 4 czasopism branżowych, w tym 2 tytułów z branży wyposażenia wnętrz (krajowego „Ambiente” i międzynarodowego „Ambiente International”) i 2 magazynów z branży mody („Moda Męska”, „Fashionbusiness.pl”). Jest wykładowcą na międzynarodowych targach i konferencjach poza Polską (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Bombaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie) jak i w kraju (dla uczestników zagranicznych misji handlowych, konferencji, forów i kongresów, międzynarodowych targów branżowych, w tym wyposażenia wnętrz, mody, marketingu). Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, marketingu, visual merchandisingu, trendów oraz rynków zagranicznych.  W ramach rządowego Branżowego Programu Promocji szkoli producentów mebli oraz eksporterów z branży mody. Jest członkiem jury konkursów w Polsce (m.in. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Retail Marketing Awards, Diament Meblarstwa, Fashion Website Awards) i za granicą (m.in. Global Innovation Award w Chicago). Jest przedstawicielem Polski w zespole ekspertów międzynarodowego konkursu EuroShop Retail Design Award. Doradza przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu i trendów.

Paulina Bielecka

Paulina Bielecka
Paulina Bielecka

Projektantka, Stylistka, Kolorystka, Trendwatcher. Absolwentka Historii sztuki na UKSW oraz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Założycielka firmy wzierunkwej Perfect Image. Współpracuje z firmami odzieżowymi (Penny Black, Simple) oraz  projektantami takimi jak Maciej Zień, Viola Śpiechowicz,. Specjalizuje się w kreowaniu indywidualnego wizerunku osób oraz firm. Jako Trendwatcherka bada i analizuje trendy w modzie światowej, adaptując je na polski rynek.

Anna Melania Raniewicz

Anna Melania Raniewicz
Anna Melania Raniewicz

Jest absolwentką Wydziału Włókien na Politechnice Łódzkiej. Od początku kariery zawodowej związana z branżą tekstylną. Pracowała m.in. dla światowych koncernów jak Gore-Tex i Amann. Jako specjalista od zaawansowanych technologii prowadzi szkolenia z zakresu materiałoznawstwa. Od lat prowadzi szkolenia z towaroznawstwa oraz seminaria m.in. na targach w Poznaniu.

Marek Witt

Marek Witt
Marek Witt

Stylista i projektant. Absolwent Szkoły Mody w Dűsseldorfie. Stale współpracuje w zakresie visual merchandisingu z butikami odzieżowymi. Jest związany z fundacją Young Polish Fashion Designers (kolekcje w butiku YPFD). Nieustannie doskonali swoją wiedzę uczestnicząc w kursach oferowanych za granicą m.in. w Paryżu. Trener z zakresu wizażu i analizy kolorystycznej w firmie Avon Polska. Prowadził także szkolenia dla takich marek jak: Orsay, VF, Olsen, Eleganza czy Auchan z zakresu trendów w modzie i dodatkach, analizy kolorystycznej i stylizacji sylwetki.

PROMEDIA Jerzy Osika, ul. Stępińska 22/30, 00-739 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   fax +48 22 851 50 30   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl