Polecamy

Praca w Promedia

Pracuj z nami

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży / Doradca Klienta

Opis stanowiska:

- aktywna sprzedaż usług szkoleniowych, konferencyjnych  i  targowych,

- pozyskiwanie reklamodawców do mediów prasowych i Internetowych,

- budowanie i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,

- analiza potrzeb klientów i doradzanie im w wyborze optymalnych rozwiązań,

- odpowiedzialność za realizowanie planu sprzedaży,

- przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków sprzedaży,

- pomoc w organizacji szkoleń i konferencji,

- uczestnictwo w wydarzeniach i targach,

- konsekwentne podnoszenie wiedzy na temat oferowanych usług.

Oczekiwania:

- zorientowanie na wyniki i realizację celów,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- chęć rozwoju,

- dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów służbowych,

- odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

- wykształcenie min. średnie,

- znajomość MS Office,

Mile widziane:

- doświadczenie w sprzedaży,

- znajomość języka angielskiego,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- interesującą pracę

- stałe wynagrodzenie plus system prowizyjny,

- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

- miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres: a.lancow@promedia.biz.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Promedia Jerzy Osika."

PROMEDIA Jerzy Osika, ul. Stępińska 22/30, 00-739 Warszawa   |   tel. +48 22 559 39 61   |   fax +48 22 559 39 62   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl