Wybierz podstronę

Polecamy


Reklama na podstronach promedia.biz.pl

Opis form reklamy

Reklamy typu display dostępne są również na podstronach. Formy i opisy poszczególnych nośników przedstawimy poniżej.

Również i w tym wypadku podstawową jednostką wyceny jest 1 miesiąc.

Podstrony portalu serwisu promedia.biz.pl charakteryzują się dużą dawką ciekawych, branżowych informacji. Sprawia to, iż są niezwykle interesujące z punktu widzenia marketingu, gdyż dzięki nim można dotrzeć do dużej ilości internautów z określonej grupy docelowej. Użytkownicy odwiedzający stronę www.promedia.biz.pl spędzają na niej dużo czasu poszukując i zapoznając się z ciekawymi informacjami.

Sekcja POLECAMY

Sekcja POLECAMY - strona główna
Sekcja POLECAMY - strona główna
Sekcja POLECAMY - podstrony
Sekcja POLECAMY - podstrony

OPIS

Reklama graficzna umieszczona bocznym, lewym pasku strony, pod elementem "Czasopisma brażowe". Forma statyczna (JPG, GIF) lub animowana (GIF, SWF).

Możliwe rozmiary:

  • do 230x70 pikseli i pojemność do 20 kB
  • do 230x230 pikseli i pojemność do 20 kB

LOKALIZACJA

Lewa kolumna serwisu. Zasięg na cały serwis: strona główna i wszystkie podstrony.

ZALETY

Wysoka oglądalność osiągana jest dzięki szerokiemu zasięgowi tej formy (strona główna i wszystkie podstrony). Z tego pododu idealnie nadaje się do budowania wizerunku i prezentowania produktu. Przekierowuje po kliknięciu do reklamowanej strony.

Large Banner 720x90

Large Banner 920x90
Large Banner 920x90

OPIS

Reklama graficzna umieszczona bezpośrednio nad lub pod główną treścią dowolnego działu. Forma ta przeznaczona jest do promocji w obrębie danego działu branżowego (Moda, Horeca, Wyposażenie wnętrz).

Forma statyczna (JPG, GIF) lub animowana (GIF, SWF). Możliwe rozmiary do 720x90 pikseli i pojemność do 30 kB.

LOKALIZACJA

Górna lub dolna sekcja bezpośrednio przy treści.

ZALETY

Idealna promocja dla wszystkich potrzebujących dotrzeć do konkretnej grupy docelowej (potencjalnych klientów) z jednej z trzech branż: Moda, Horeca, Wyposażenie wnętrz. Niższy zasięg (ograniczenie wyświetlania tylko do jednego działu) rekompensowany jest przez dotarcie z przekazem do najbardziej zainteresowanej grupy użytkowników serwisu. Z tego pododu idealnie nadaje się do budowania wizerunku i prezentowania produktu wśród danej branży. Przekierowuje po kliknięciu do reklamowanej strony.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl