phone icon +48 784 650 041
email icon biuro@promedia.biz.pl
email icon e.fijalkowska@promedia.biz.pl
facebook icon linkedin icon youtube icon

Od 1998 roku firma Promedia dostarcza,  poprzez media branżowe,  fachowych informacji, pomocnych w pracy i prowadzeniu biznesu. Odpowiadając na rosnące zainteresowanie czytelników nowoczesną informacją cyfrową,  media drukowane  zastąpiliśmy internetowymi portalami branżowymi: FASHIONBUSINESS.PL i AMBIENTE.INFO.PL.

 

Jako przedstawiciel w Polsce światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku, profesjonalistom z branż: moda, wyposażenie wnętrz, beauty Promedia umożliwia dostęp do platformy wiedzy o trendach: www.fashionsnoops.com. Pomaga też skorzystać z wiedzy o trendach prezentowanej w najlepszych magazynach i trend bookach. Promedia dostarcza też wiedzę o zarzadzaniu kolorem, reprezentując globalnego lidera w tej dziedzinie, firmę Pantone. Więcej informacji na ten temat – w zakładce Trendy.

Możesz też skorzystać z naszej wieloletniego doświadczenia redaktorskiego i zlecić nam przygotowanie swojego czasopisma firmowego (custom publishing).

 

Portal branży mody FASHIONBUSINESS.PL

Misją portalu branży mody FASHIONBUSINESS.PL jest rozwój biznesu fashion w Polsce, dzięki dostępowi do fachowych informacji z branży.  Portal zawiera wiadomości ze wszystkich dziedzin biznesu mody – od trendów rynkowych i konsumenckich, designu, marketingu, poprzez technologię dla producentów odzieży, po targi i handel oraz informacje o szkoleniach dla firm z branży mody.

 

Adresatami FASHIONBUSINESS.PL są producenci i importerzy: odzieży, dodatków, obuwia i bielizny, handel z branży mody (sieci detaliczne, salony mody, sklepy internetowe, centra handlowe), a także dostawcy technologii dla przemysłu odzieżowego i materiałów do produkcji odzieży: tkanin, dzianin, dodatków krawieckich.

 

Wśród czytelników portalu FASHIONBUSINESS.PL przeważają: właściciele i prezesi firm z branży fashion, dyrektorzy sprzedaży i  marketingu, szefowie eksportu oraz menedżerowie odpowiedzialni za zakupy towarów i usług, a także projektanci mody.

 

Odwiedź portal:

www.fashionbusiness.pl

 

Portal branży wyposażenia wnętrz AMBIENTE.INFO.PL

 

AMBIENTE.INFO.PL to portal dedykowany branży wyposażenia wnętrz, sektorowi artykułów gospodarstwa domowego, mebli, tekstyliów domowych, upominków, dekoracji, w tym także świątecznych, oraz szeroko pojętej branży home&food.

 

Portal AMBIENTE.INFO.PL zawiera informacje o trendach w designie, targach branży wyposażenia wnętrz, rynku artykułów wyposażeniowych, nowościach produktowych dla domu,  a także wiadomości o ważnych wydarzeniach dla producentów artykułów wyposażenia wnętrz, handlu i architektów oraz informacje o szkoleniach dla firm.

 

Czytelnicy portalu to m.in.: producenci mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, dekoratorzy i architekci wnętrz, specjalistyczne sklepy detaliczne i galerie z artykułami wyposażenia wnętrz, hurtownie, handel oferujący meble i AGD, supermarkety i sieci handlowe.

AMBIENTE.INFO.PL jest sponsorem i organizatorem polskiej oraz środkowoeuropejskiej edycji międzynarodowego konkursu na najbardziej innowacyjne koncepty sklepów: Global Innovation Award (gia)

 

Odwiedź portal:

www.ambiente.info.pl

 

Custom publishing – czasopisma firmowe

Czasopismo firmowe to doskonałe narzędzie komunikacji z klientami, które wprowadza ich w świat marki i buduje lojalność. Coraz częściej wypiera tradycyjny katalog, oferując klientom ciekawe informacje redakcyjne o firmie, jej produktach, interesujących wydarzeniach, będąc poradnikiem klienta w ważnych dla niego sprawach.

 

Oferujemy wiedzę wydawniczą, znajomość branży, profesjonalną redakcję, skład czasopism firmowych i druk. Zapraszamy do współpracy!

 

Wydawanie swoich magazynów firmowych powierzyli nam m.in.:

Camel Active, Digel, Le Mac, Henri Lloyd, Lavard, Rey Jay, Krenig, Dżibi Bis, Marcin Dekor, Amann.