Polecamy


Aktualności

Body Wear Poland dla branży bieliźnianej i dziewiarskiej

Data:21.02.2014

W dniach 7-9. 05. 2014 r. w Łodzi odbędzie się Body Wear Poland, impreza dedykowana producentom bielizny i odzieży z dzianin.


Body Wear Poland to największa w Polsce impreza dla branży bieliźniarsko-dzianinowej, w skład której wchodzą następujące wydarzenia:

Body Wear Trends
Cykl wykładów i prezentacji z zakresu tendencji w projektowaniu bielizny i odzieży z dzianin oraz trendów w modzie na nadchodzące sezony.

Body Wear Process
Platforma wystawienniczo-seminaryjna dla dostawców surowców, materiałów, dodatków, maszyn i urządzeń do produkcji bielizny, odzieży z dzianin, rajstop i pończoch, połączona z cyklem wykładów, prezentacji i warsztatów technologicznych.

Body Wear Show
Pokaz Mody najlepszych polskich producentów bielizny, odzieży z dzianin, pończoch i rajstop oraz bielizny erotycznej, którego celem jest promocja rodzimych marek.  Pokaz będzie przygotowany specjalnie na 10 edycję Fashion Week Poland 2014

Body Wear Poland jest oficjalną imprezą towarzyszącą 10 edycji Fashion Week Poland. Odbędzie się w Centrum Promocji Mody, przy ul. Wojska Polskiego 121.

 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl