Polecamy


Aktualności

Digel: Remedium na pogodowe huśtawki

Data:29.03.2014

Nagłe wahania pogody – jednego dnia słońce, kolejnego słota i przejmujące zimno – to typowe kaprysy wiosny. Ale trzeba je znieść po męsku. Na pewno pomoże nam w tym porządna kurtka lub płaszcz, na przykład z nowej kolekcji okryć marki Digel.

Przygotowując kolekcję męskich okryć na sezon wiosna-lato projektanci firmy Digel sięgnęli po lekkie, praktyczne materiały. Świetnym przykładem jest tu kurtka z kontrastującym obszyciem, wykonana z lekkiego, zapamiętującego kształt nylonu. Dzięki zastosowanemu materiałowi można ją złożyć do rozmiarów niewielkiego pakunku i nosić ze sobą na wypadek niespodziewanej zmiany pogody.

Warto również zwrócić uwagę na nowy model krótkiego płaszcza z mieszanki bawełny z włóknem poliestrowym, który jest świetnym uzupełnieniem garnituru. Alternatywą dla niego jest wykonany z tej samej tkaniny dłuższy płaszcz ze stojącym kołnierzykiem typu standu, który może być noszony zarówno w eleganckim zestawie z garniturem, jak i jako część causalowego outfitu. Nieformalny charakter okrycia uzyskano poddając go woskowaniu.

Miłośnicy casualowego stylu mają do dyspozycji szeroki wachlarz spranych kurtek polowych o dopasowanym, marynarkowym kroju. Miękkie wykończenie zapewnia komfort noszenia, a  kolorowa półpodszewka dodaje kurtkom modowego smaczku. Sportowy wygląd podkreślony jest  poprzez zastosowanie spranej bawełny, często o efekcie sprania, ale o wyraźnych wzorach.

Nowością w kolekcji jest CloudJacket, kurtka podróżnika z mnóstwem wewnętrznych kieszeni. Można w nich bezpiecznie schować okulary i dowód osobisty, przewidziano także specjalne kieszenie na bilety lotnicze, aparat cyfrowy i karty pamięci, jak również na telefon komórkowy. Doczepiony do kurtki odpinany, spiralny breloczek pełni rolę drobnego gadżetu.

Jeśli chodzi o kolorystykę kurtek i płaszczy, mężczyźni znajdą tu swoje ulubione kolory, takie jak: piasek, oliwka i granatowy, które zostały uzupełnione modną w tym sezonie czerwienią.
 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl