Polecamy


Aktualności

FASHART – kreatywne spotkania z modą i sztuką

Data:03.03.2014

W marcu rusza kreatywny projekt Domu Mody Klif pod nazwą FASHART. Inicjatywa ta łączy w sobie dwa ważne obszary – fashion i art. Jest to całoroczny cykl imprez, które mają na celu przybliżenie Klientom najnowszych osiągnięć sztuki współczesnej ze szczególnym uwzględnieniem designu, malarstwa, rzeźby i mody.

FASHART – inspirująca inicjatywa

Od marca w Domu Mody Klif rusza nowy, cykliczny projekt pod szyldem FASHART, który oprócz promocji szeroko rozumianej sztuki i designu zakłada także współpracę z początkującymi, polskimi projektantami. Warszawski Klif od momentu powstania podejmuje inicjatywy, które mają za zadanie zainspirować Klientów do otwarcia się na modowe metamorfozy i zachęcić ich do poszukiwania własnego stylu. Pierwsza inicjatywa w ramach projektu FASHART, która odbędzie się pod szyldem SHOP LOCAL! da ku temu doskonałą sposobność.

Czas na promocję polskiej mody!

W SHOP LOCAL! weźmie udział trzynastu selektywnie wybranych projektantów. Nadrzędnym celem tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek tworzonych przez polskich designerów, które łączy innowacyjność i twórczość, a także stworzenie płaszczyzny umożliwiającej ich bezpośredni kontakt z Klientami. Impreza odbędzie się w dwa kolejne weekendy: 14-16 marca oraz 21-23 marca i będzie zlokalizowana na parterze Domu Mody Klif. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty.
W pierwszej edycji SHOP LOCAL! zaplanowanej na weekend 14 - 16 marca swoje kolekcje zaprezentują: ORSKA, OZCAU, NAVADA, Jarosław Ewert, Ptaszek, Lous, Kamila Gawrońska-Kasperska, MESSO, Basic Station, MILATE, Aleksandra Markowska, Harmnni oraz MAKO BAGS.
Druga odsłona SHOP LOCAL! odbędzie się w kolejny weekend: 21-23 marca z udziałem kolejnych obiecujących polskich kreatorów mody. Będzie można podziwiać propozycje stylizacyjne powstałe pod szyldem: NAVADA, Basic Station, MYTHING, Jarosław Ewert, Gosia Strojek, OAK Yarn, Lana Nguyen, Harmnni, MIA, Yes To Dress by Bożena Karska, Ptaszek oraz Ewa Morka.
Atutem inicjatywy SHOP LOCAL! jest nie tylko możliwość poznania obiecujących polskich projektantów lecz również nabycia stworzonych przez nich limitowanych kolekcji w atrakcyjnych cenach.
 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl