Polecamy


Aktualności

Fashion Trends: moda damska jesień-zima 2019/20

Data:07.11.2018

27 listopada w Warszawie odbędzie się szkolenie z trendów w modzie damskiej na sezon jesień-zima 2019/20 - Fashion Trends. To jedno z cyklu szkoleń modowych przygotowanych w oparciu o badania i materiały światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

Uczestnicy szkolenia poznają tendencje, które będą dominowały w sezonie jesień-zima 2019/20, dowiedzą się, jakie konkretnie fasony, materiały i kolorystyka będą modne oraz wykorzystają i utrwalą tę wiedzę podczas praktycznych warsztatów - wszystko po to, aby móc stworzyć kolekcje zgodne z trendami oraz oczekiwaniami klientów.

Szkolenie Fashion Trends skierowane jest do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, w tym przede wszystkim: projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm, menadżerów sprzedaży i marketingu. Wykłady i warsztaty poprowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. Organizatorem wydarzenia jest firma Promedia, przedstawiciel Fashion Snoops, Pantone i Mode Information w Polsce, wydawca fachowych czasopism dla branży mody.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://goo.gl/yJb7Nt 

Formularz rejestracji: https://goo.gl/3CR4xL

 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl