Polecamy


Aktualności

Targi mody Misz-Masz w Blue City

Data:09.12.2013

Grudniowa edycja targów polskiej mody Misz-Masz została podzielona na dwa dni. 11 grudnia klienci spotkają się z projektantami ubranek, akcesoriów i zabawek dla dzieci (Mini Misz-Masz II). Ubrania dla dorosłych, biżuterię, dodatki i wiele innych oryginalnych projektów nadających się idealnie na świąteczne prezenty będzie można zobaczyć drugiego dnia targów, 12 grudnia (Misz-Masz VIII).

Misz-Masz to wyjątkowe targi polskiej mody. W niecodziennym jak na tego typu wydarzenie miejscu, mają szansę zaprezentować się młodzi i kreatywni projektanci i dotrzeć do zupełnie  nowego klienta, który nie odwiedza pokazów mody i nie zagląda do designerskich butików. Za nami już pięć edycji targów (i jedna o tematyce dziecięcej), każda cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów. Każda nowa edycja jest szansą na „odczarowywanie” polskiej mody. Misz-Masz stara się przekonać klientów, że na wyjątkową rzecz od projektanta, z którym mogą porozmawiać na żywo, nie muszą dużo zapłacić. Jeżeli nadal uważają, że ceny są wygórowane, mogą dowiedzieć się, czemu tak się dzieje i poznać proces produkcji ubrań i dodatków.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl