Polecamy


Aktualności

Wiosna z profesjonalną stylistką Centrum Handlowego Klif

Data:05.03.2014

W połowie marca w Centrum Handlowym Klif w Gdyni rusza kolejna edycja konsultacji z profesjonalną stylistką. Zapisy rozpoczynają się już na początku miesiąca. To inicjatywa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów doceniających korzyści płynące z bezpłatnych spotkań z konsultantką stylu.

Spotkania nie obligują do zakupów i można z nich korzystać dowolną ilość razy. Na konsultację należy zarezerwować 90 minut. To czas, który pozwoli nam skupić się na sobie i oderwać się od codziennych obowiązków. To przyjemne spotkanie przy kawie, które rozpoczyna rozmowa na temat celu, który chcemy osiągnąć i który skłonił nas do wizyty u stylistki. Pozwoli to konsultantce poznać nasze oczekiwania i wstępnie określić typ osobowości, co znacząco ułatwi zaproponowanie stylizacji zgodnej z najnowszymi modowymi trendami i jednocześnie odpowiadającej naszemu temperamentowi. Kolejne minuty to niezapomniana lekcja stylu, podczas której dowiemy się, jakie kolory i fasony najlepiej podkreślą walory naszej urody i sylwetki. Porada może także dotyczyć sztuki makijażu oraz doboru najbardziej optymalnego koloru włosów i kształtu fryzury. Konsultacja ze stylistką to doskonała okazja,
by zdecydować się na także próbny makijaż, który zostanie profesjonalnie dobrany do naszego typu urody. Na pomoc ekspertki możemy również liczyć podczas zakupów na terenie Centrum Handlowego Klif w Gdyni.
Z konsultacji ze stylistką chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Spotkania z modowym ekspertem inspirują do podejmowania eksperymentów, które często kończą się wykreowaniem idealnej stylizacji. Czasem zmiana koloru, czy fasonu, na które bez rady stylistki, nigdy byśmy się nie zdecydowali, okazuje się „strzałem w dziesiątkę”. Jeśli jestesmy zadowoleni ze swojego wyglądu odnosimy sukcesy w życiu zawodowym i rodzinnym. Skorzystajmy zatem z bezpłatnych porad stylistki, które pomogą nam odzyskać wiarę w siebie i ułatwią czerpanie przyjemności z życia.

Zapisy na bezpłatne konsultacje stylistki w punkcie informacyjnym Centrum Handlowego Klif, na stronie www.gdynia.klif.pl lub pod numerem telefonu (58) 664 9345.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl