phone icon +48 784 650 041
email icon biuro@promedia.biz.pl
email icon e.osika@promedia.biz.pl
facebook icon linkedin icon youtube icon

calendar

 CROSS-BORDER E-COMMERCE 

16.05.2024, Warszawa, Sound Garden Hotel

 

Ruszyła rejestracja na Cross-Border E-commerce! Dowiedz się, jak zwiększyć e-sprzedaż za granicą!

 

Można już rejestrować się na konferencję Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 r. w Warszawie. To wydarzenie dla przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć obecność na rynkach zagranicznych poprzez rozwój sprzedaży on-line.  Udział dla firm, które mają sklepy internetowe jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, warto więc zarejestrować się już teraz.

 

Konferencja Cross-Border E-commerce będzie poświęcona handlowi transgranicznemu. Uczestnicząc w interesujących wykładach i panelach dyskusyjnych dowiesz się, jak wykorzystać handel internetowy do zdobycia nowych rynków i rozwoju działalności na skalę międzynarodową. Konferencji będzie towarzyszyła strefa wystawiennicza ze stoiskami firm, które wspierają e-commerce na rynkach zagranicznych, dzięki czemu będziesz mógł dowiedzieć się, z jakich narzędzi może skorzystać Twoja firma, aby efektywnie prowadzić e-sprzedaż za granicą. Oprócz tego, na stoiskach specjaliści skonsultują Twój indywidualny przypadek biznesowy i dopasują do niego najbardziej skuteczną strategię. Będziesz mieć również okazję, aby nawiązać nowe kontakty i wymienić się doświadczeniami z reprezentantami innych sklepów internetowych podczas przerw networkingowych.

 

Dzięki udziałowi w Cross-Border E-commerce:

 

  • Stworzysz skuteczną strategię cross-border e-commerce.

 

  • Poznasz specyfikę sprzedaży internetowej na poszczególnych, zagranicznych rynkach.

 

  • Dopasujesz doświadczenie zakupowe do oczekiwań klientów w danym kraju.

 

  • Nawiążesz współpracę z partnerami, którzy pomogą Ci odnieść sukces na danym rynku (począwszy od efektywnej komunikacji z klientami, przez sprawną logistykę po optymalną obsługę zwrotów).

 

  • Zyskasz inspiracje poznając historie sukcesu różnych marek na międzynarodowych rynkach.

 

  • Wymienisz się doświadczeniami z innymi e-sklepami – uczestnikami Konferencji.

 

Konferencja jest adresowana zwłaszcza do dyrektorów i specjalistów e-commerce, menedżerów eksportu, sprzedaży i marketingu, oraz prezesów i właścicieli firm sprzedających online na rynkach zagranicznych. To doskonała okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów oraz rozwoju Twojego biznesu na międzynarodowym rynku.

 

Zarejestruj się już dziś na konferencję Cross-Border E-commerce i otwórz nowe możliwości dla swojego biznesu!

 

Więcej informacji, rejestracja na 

https://www.crossborder.edu.pl/

 

Rejestracja:

https://app.evenea.pl/event/cross-border-ecommerce/